PRZED SESJĄ ZDJĘCIOWĄ

Wiem, że niektórzy z Was nie byli wcześniej na sesjach zdjęciowych,
więc postaram się zebrać wszystkie informacje, które z pewnością Wam się przydadzą.


Zacznijmy od podzielenia Was na dwie grupy:

I. Osoba, która umawia się ze mną na sesję ma już wcześniej ustalony styl zdjęć, wie czego oczekuje i jaki efekt chciałaby uzyskać,

II. Osoba, która umawia się ze mną na sesję nie ma przygotowanego wcześniej pomysłu i daje mi wolną rękę w przygotowaniu szczegółów.

Jeśli jesteś osobą z grupy I – przed sesją omawiamy wszystkie szczegóły, pomysł, lokalizacje, stylizacje.

Jeśli jesteś osobą z grupy II – najczęściej przed sesją staram się dowiedzieć co Ci się podoba, w jakich stylizacjach czujesz się komfortowo oraz jakie miejsca lubisz.

Omówienie sesji:
Przejdźmy do omówienia samej sesji, najważniejsze są dla mnie 3 aspekty:
1. Styl zdjęć,
2. Stylizacje,
3. Lokalizacja.
Aby przygotować wszystkie trzy kwestie, musimy ustalić jakie efekty chcesz uzyskać.

Z pewnością masz zapisane czy to na Facebooku czy Instagramie zdjęcia, które Ci się spodobały i tak na prawdę omówienie polega na tym, że wymieniamy się inspiracjami, aby dojść do ostatecznego wyboru. Pomaga to obu stronom, ponieważ dzięki takiej wymianie unikamy sytuacji, w których efekt kompletnie minie się z oczekiwaniami.

I kilka słów ode mnie, jeśli nadal się nie zdecydowaliście 🙂
Na każdej sesji moim celem jest, żebyście czuli się komfortowo i żeby zrobić Wam świetne zdjęcia. I nie bójcie się, zadawajcie pytania, jeśli nie jesteście czegoś pewni. Na prawdę wszystko jest do ustalenia, np. nie byliście nigdy na sesji i nie za bardzo chcecie pozować w miejscach publicznych, nie ma problemu, znajdziemy takie lokalizacje, w których na spokojnie zrobimy zdjęcia albo boicie się, że nie będziecie wiedzieli jak pozować, zaufajcie mi, że po 15 minutach i mojej pomocy trema przed aparatem minie i wspólnie stworzymy piękne kadry.